O FIRMIE

 

 Nasza firma powstała w 1992 roku. Samochody to nasza pasja, rozwiązujemy trudne problemy z zakresu elektroniki samochodowej.

 Dysponujemy nowoczesnym obiektem z dogodnym dojazdem z centrum Katowic. Posiadamy odpowiednie wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe. Systematyczne uczestnictwo w wielu szkoleniach zawodowych wymuszone ciągłym postępem technicznym w dziedzinie motoryzacji, pozwalają na szybkie i profesjonalne diagnozowanie usterek, co oszczędza czas klienta i eliminuje niepotrzebną wymianę zbędnych części . 

 Dzięki dobrym warunkom lokalowym oraz wysokim poziomie technicznym firmy gwarantujemy klientom fachową i profesjonalną obsługę. Posiadamy specjalistyczne zaplecze techniczne do diagnostyki samochodów, ciągle inwestujemy w najlepsze urządzenia elektroniczne w tym komputery diagnostyczne i specjalistyczne programatory do chiptuningu. Posiadamy również własną hamownię podwoziową.

 Oferujemy Państwu profesjonalny chiptuning silników w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Polecamy profesjonalną usługę, regenerację wyłączenia - deaktywacji filtrów FAP DPF

 Jeśli szukasz profesjonalnej firmy do naprawy lub poprawienia osiągów swojego samochodu, to znalazłeś się na właściwej stronie. 

Zapraszamy: poniedziałek - piątek godz. 8.00 - 16.00

KONTAKT

ul. Styczniowa 2  40-305 Katowice  (Dąbrówka Mała)   tel. 322566987

Jeśli dzwonisz i nie możesz się dodzwonić lub nikt nie odbiera?

Pewnie rozwiązujemy jakiś trudny problem lub wykonujemy pomiary na hamowni, zadzwoń później lub napisz zapytanie email: biuro@chiptuning.katowice.pl  Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

Gadu-Gadu  GG: 5710770